Nationale Orden Bij koninklijk besluit van 01 maart 2009 wordt het volgende bepaald : Artikel 1. § 1. Wordt bevorderd tot Officier in de Kroonorde : JOSKI Eric Léon Hélène (Gent, 3/08/1938) Genees

Nationale Orden

Bij koninklijk besluit van 01 maart 2009 wordt het volgende bepaald :

Artikel 1. § 1. Wordt bevorderd tot Officier in de Kroonorde :

JOSKI Eric Léon Hélène (Gent, 3/08/1938)

Geneesheer-directeur bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/1998, als houder van deze nieuwe onderscheiding

§ 2. Worden benoemd tot Officier in de Kroonorde :

FLEURICK Georgette Hélène (Gentbrugge, 9/09/1947)

Administratief adjunct van de directie bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

VERSPEETEN Eric Julien Gustaaf (Gent, 10/01/1944)

Technisch adjunct van de directie bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2003

§ 3. Worden bevorderd tot Ridder in de Kroonorde :

COSTERMANS André Germain Albert (Hasselt, 16/02/1948)

Financieel beheerder bij het gemeentebestuur van Herk-de-Stad

Ranginneming : 15/11/2007, als houder van deze nieuwe onderscheiding

DIERICKX Marijke Gabrielle Francisca Amelberga (Temse, 9/06/1954)

Bibliothecaris bij het gemeentebestuur van Temse

Ranginneming : 8/04/2004, als houder van deze nieuwe onderscheiding

SCHOCH Guy Alfons Emile (Wilrijk, 5/12/1952)

Beleidscoördinator interne en burgerzaken bij het gemeentebestuur van Brasschaat

Ranginneming : 15/11/2002, als houder van deze nieuwe onderscheiding

SCHROYENS Luc Maria Jozef (Hemiksem, 2/11/1958)

Gemeentesecretaris bij het gemeentebestuur van Hemiksem

Ranginneming : 8/04/2008, als houder van deze nieuwe onderscheiding

TIMMERMANS Robert Bertrand Ludovicus Germain Theo (Maaseik, 12/02/1952)

Architect diensthoofd bij het gemeentebestuur van Sint-Truiden

Ranginneming : 15/11/2001, als houder van deze nieuwe onderscheiding

VAN DE HEYNING Herman Jozef Simon (Turnhout, 3/07/1954)

gemeentesecretaris bij het gemeentebestuur van Malle

Ranginneming : 8/04/2004, als houder van deze nieuwe onderscheiding

§ 4. Worden benoemd tot Ridder in de Kroonorde :

BAERT Didier Achille Jacques (Gent, 10/06/1945)

Aangestelde-ploegleider hulpcentrum 100 bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2005

BOUCNEAU Patrick Camille Appollina Dominique (Hasselt, 25/05/1963)

Bestuurssecretaris bij het provinciebestuur van Limburg

Ranginneming : 15/11/07

DE CLEYN Guido Eduard Maria (Wilrijk, 11/12/1952)

Sportfunctionaris bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 15/11/2002

DE GROOTE Roland Lena René Willem (Gentbrugge, 16/11/1947)

Bedrijfsontvanger bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2007

DE LAMOTTE Rita Celina Leona (Gent, 23/11/1947)

Hoofdadministratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2007

HENDRICKX Denise Carolina Willem Paula (Schoten, 2/03/1957)

Tweede sportfunctionaris bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 15/11/2006

HOBIN Peter Paul Veerle (Mortsel, 24/01/1963)

Administratief adjunct van de directie bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2002

HOSKENS Johan Augustinus Ludovicus (Dessel, 23/11/1955)

Diensthoofd technische diensten bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 15/11/2005

LAUWYCK Peter, Maurits, Achiel (Nieuwpoort, 18/08/1967)

Ziekenhuisdirecteur bij het OCMW-bestuur van Oostende

Ranginneming : 8/04/2007

LIEVESOENS Hilde Johanna Maria (Gent, 7/04/1967)

Administratief adjunct van de directie bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2006

LOMBAERT Maurice Gustaaf (Moerbeke-Waas, 3/11/1947)

1e Controleur bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

LUYCX Michaela (Keulen (Duitsland), 3/08/1967)

Technisch adjunct van de directie bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

RONDELEZ Christiane, Eugenie (Ichtegem, 28/02/1948)

Hoofdverpleegster bij het OCMW-bestuur van Oostende

Ranginneming : 15/11/2007

THEUNIS Paul Victor Alfons (Schoten, 27/03/1953)

Afdelingshoofd bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 15/11/2002

VAN DER SYPT Daniel Cyrille Martha (Gent, 3/04/1947)

Hoofdadministratief medewerker bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2006

§ 5. De Gouden Palmen der Kroonorde worden toegekend aan :

AUMAN Jan Jozef Luc Ivan (Mortsel, 12/07/1967)

Infoambtenaar bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 8/04/2007

BAETSLE Luc Valère Gustave (Gent, 25/12/1956)

Eletrotechnicus bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2006

BEKKERS Christl Leona Gerda (Koersel, 13/03/1968)

Deskundige bij het provinciebestuur van Limburg

Ranginneming : 15/11/2007

BRAECKMAN Nicole Irma Joseph (Gent, 16/04/1947)

Adjunct-administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

BRESSELEERS Guy Henri Jozef (Schoten, 17/03/1954)

Dienstleider bibliotheek bij het gemeentebestuur van Schoten

Ranginneming : 15/11/2003

BUGGENHOUT Florent Johan Marie (Willebroek, 11/09/1951)

Hoofd technische dienst bij het gemeentebestuur van Kruibeke

Ranginneming : 8/04/2001

BUYS Christianna Greta Marcella (Sint-Gillis-Waas, 23/05/1948)

Administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

CATHOIR Willy (Beveren, 11/05/1948)

Keurvakman bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

CLAES Maria Josepha Celina (Olmen, 11/07/1956)

Medewerker bij het provinciebestuur van Limburg

Ranginneming : 15/11/2007

CUYPERS Kris Jos Leona (Geel, 21/11/1963)

Directeur cultureel centrum bij het gemeentebestuur van Geel

Ranginneming : 8/04/2008

DE BRIE Norbert Omer Martin (Gent, 29/04/1947)

Ploegbaas ophaaldienst bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

DE KEERSMAECKER Bernadette Mathilde Jacqueline (Steenhuffel, 29/06/1958)

Maatschappelijk assistente bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

DEBEUCKELAER Marcel Ludovicus Joseph (Hoogstraten, 28/04/1946)

Maatschappelijk werker bij het gemeentebestuur van Brasschaat

Ranginneming : 8/04/2006

DEKEGHEL Jean-Pierre (Sint-Amandsberg, 26/06/1957)

Brigadier-onderhoud bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

DEKNUYDT Marie Jeanne Julia Thérèse (Oostende, 15/08/1948)

Gebrevetteerde verpleegster bij het OCMW-bestuur van Oostende

Ranginneming : 8/04/2008

DRIESEN Paulus Alfons Amelia (Gierle, 27/01/1955)

Dienstencentrumleider bij het OCMW-bestuur van Brecht

Ranginneming : 15/11/2004

GYSELINCK Maria Joanna Jozef (Temse, 12/08/1948)

Administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

HEIRBRANDT Nicole Carine Julienne (Gent, 25/11/1957)

Administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2007

LAENEN Guido Denis Mathilda (Geel, 7/10/1958)

Diensthoofd informaticus bij het gemeentebestuur van Geel

Ranginneming : 8/04/2008

MADOU Christiane Emilienne Eliane (Gent, 8/10/1947)

Adjunct-administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

NAESSENS Luc Norbert Nelly (Gent, 5/08/1947)

Adjunct-administratief medewerker bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

PERSAN Daniel Alfons Maurits (Vinderhoute, 20/06/1947)

Ploegbaas kolkenzuiger en veegdienst bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2007

POCKELE Jozef Lodewijk Hendrik (Wuustwezel, 17/10/1946)

Chef bouwvergunningen bij het gemeentebestuur van Brasschaat

Ranginneming : 8/04/2006

POLFLIET Greta Martha Gerard (Sint-Niklaas, 4/07/1958)

Deskundige bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

RAMAEL Alex Cesar Julia (Watermaal-Bosvoorde, 25/10/1955)

Cultuurbeleidscoördinator bij het gemeentebestuur van Boom

Ranginneming : 8/04/2005

SAELENS Marleen Clara (Zottegem, 26/11/1957)

Administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 15/11/2007

SCHELLAERT Eric Jean Pierre (Gent, 8/06/1955)

Administratief medewerker bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2005

TERREUR Luc Helène Gustaaf (Sint-Niklaas, 17/05/1958)

Technisch bestuursassistent bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

TOLLENS Geneviève Rachel Josepha (Gent, 30/03/1957)

Hoofdadministratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Gent

Ranginneming : 8/04/2000

VAN DAMME Ivo André Alphonsine (Lokeren, 19/10/1958)

Eerste controleur bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

VAN GARSSE Godelieve Gerarda Julia (Reet, 10/05/1948)

Administratief medewerkster bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

VAN LUYCK Edilbert August Maria (Sint-Niklaas, 11/05/1948)

Administratief medewerker bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

VAN UFFELEN Guido Pierre Richard (Brasschaat, 12/07/1946)

Bestuurschef bij het gemeentebestuur van Brasschaat

Ranginneming : 8/04/2006

VANDAEL Alfons Martinus (Neerpelt, 8/10/1956)

Technisch medewerker bij het provinciebestuur van Limburg

Ranginneming : 8/04/2006

VERVAELE Rita Celina Margarita (Lichtervelde, 25/07/1948)

Kinderverzorgster bij het gemeentebestuur van Sint-Niklaas

Ranginneming : 8/04/2008

WITTOUCK Ann Jenny Greet (Ninove, 29/12/1965)

Milieuambtenaar bij het gemeentebestuur van Ninove

...

Pour continuer la lecture

SOLLICITEZ VOTRE ESSAI

VLEX uses login cookies to provide you with a better browsing experience. If you click on 'Accept' or continue browsing this site we consider that you accept our cookie policy. ACCEPT