Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 30 maart 2001 tot regeling van de rechtspositie van het personeel van de politiediensten.
Wetgeving › Sección Única
Gelinkt als:Wetgeving › Sección Única
Gelinkt als:Extract
Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 30 maart 2001 tot regeling van de rechtspositie van het personeel van de politiediensten.
Artikel 1. Artikel VI.II.20, eerste lid, RPPol wordt vervangen als volgt :
" Art. 6.II.20. De door de minister overeenkomstig artikel VI.II.19, § 1, eerste lid, aangewezen dienst deelt de kandidaatstellingen onverwijld mee aan de korpschef of aan de commissaris-generaal of de betrokken directeur-generaal, naargelang het een vacature in een korps van de lokale politie dan wel in de federale politie betreft. " Art. 2. Artikel VI.II.38 RPPol wordt vervangen als volgt : " Art. 6.II.38. De directeur-generaal van het personee...Volledige samenvatting van dit document bekijken
Gesponsorde links
ver las páginas en versión mobile | web
ver las páginas en versión mobile | web
© Copyright 2012, vLex. Alle rechten voorbehouden.
Inhoud van vLex België
Verken vLex
Voor professionals
Voor Partners
Andere documenten:
Burgerpersoneel - Eervol ontslag Bij koninklijk besluit nr 3948 van 8 april 2002 wordt aan Mevr Micheline Delcourt adviseur eervol ontslag uit haar... | ruimtelijke ordening - plan van aanleg machelen - bij besluit van 18 juli 2002 van de vlaamse minister van financiën en begroting innovatie med... | Interventiemacht. - Landcomponent Overgang van het kader van de beroeps- naar het kader van de reserveofficieren Bij koninklijk besluit nr. 4006 van 17 mei 2002, wordt het onts... | juridictions du travail. - démission par arrêté royal du 20 septembre 2002, démission honorable de ses... | Sentencia nº 700 de Consiglio di Stato February 03 2009 | Sentencia nº 266 de Consiglio di Stato January 20 2010 | Sentencia nº 3741 de Consiglio di Stato, July 16, 2008 | Sentencia nº 4809 de Consiglio di Stato, September 30, 2009